باحضور نماینده مردم بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی ،استاندار  ،شماری از مسوولان استانی و محلی بهره برداری از خط انتقال گاز شهر گراب لوداب از توابع شهرستان بویراحمد آغاز ...

پایگاه خبری تحلیلی آبشار نیوز :

باحضور نماینده مردم بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی ،استاندار  ،شماری از مسوولان استانی و محلی بهره برداری از خط انتقال گاز شهر گراب لوداب از توابع شهرستان بویراحمد آغاز شد.

به گزارش آبشارنیوز ،غلام محمد زارعی با اشاره به  اینکه تلاش های زیادی انجام دادم تا امروز این نقطه از منطقه لوداب گاز رسانی شود  ابراز داشت: گاز رسانی به روستا های از بر نامه های  اصلی بنده بوده وامید وارم با اقدامات مسئولین این گاز رسانی تا  آخرین نقطه بخش لوداب ادامه داشته باشد.

نماینده شهرستان بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی اظهار داشت: پیگر هستم تا منطقه دمچنار ،بیاره وپریکدان هر چه زودتر گاز رسانی شود.
وی گاز رسانی را یکی از شاخص های توسعه در مناطق دانست ویاداور شد : با اوردن امکانات به روستاها هم زمینیه تولید را افزایش دادیم و هم مهاجرت بی رویه در شهر را کا هش دادیم.

لازم به توضیح است که وعدهای زارعی در منطقه لوداب پیگری گاز رسانی ،بهبود وضعیت بهداشتی در مانی و استفاده از نخبگان این منطقه در پست های مدیرتی بود که هر سه وعده این نماینده مجلس با افتتاح مرکز بهداشتی در مانی گراب ،استفاده از نخبگان لوداب در حوزه مدیریتی استانداری استان و این پروژه گاز رسانی محقق شده است .
زارعی حال به دنبال شهرستان شدن بخش لوداب و توسعه همه جانبه در این منطقه می باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین،نیز گفت: فقرزدایی و توسعه متوازن از اهداف و برنامه های مهم دولت یازدهم است.

سید موسی خادمی افزود: باید شناخت مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از مسایل و مشکلات اهالی مناطق روستایی این استان افزایش یابد تا فرآیند خدمات رسانی مطلوبتر به مردم روستاهای استان شتاب گیرد.

وی بیان کرد: خدمت رسابی به مردم حق آنان است و در مسیر اجرای طرح ها نیز علاوه بر رعایت حقوق مردم باید اهالی روستاهای کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای پروزه های عمرانی عام المنفعه بیشتر همکاری کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمدهم در این آیین، گفت: طول این پروژه حدود ۲۷ کیلومتر است که از این میزان بیش از هفت و نیم کیلومتر خط انتقال و مابقی نیز خط تغذیه است.

هوشنگ صیدالی افزود: با بهره برداری از این طرح بیش از یک هزار و ۷۰۰ نفر در قالب ۱۰۰ خانوار شهر گراب لوداب از نعمت گاز برخوردار شدند.

وی بیان کرد: در سال های آینده و با تامین اعتبار مورد نیاز روستاهای اطراف این بخش نیز از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

صیدالی ابراز داشت: با بهره برداری از این پروژه بیش از هشت هزار نفر از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی اظهار کرد: ۶۳۴ روستای بالای ۲۰ خانوار در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد ۴۲۳ مورد امکان گازرسانی دارند و تاکنون نیز به ۳۵۰ روستای آن گازرسانی شده است.

صیدالی عنوان کرد: چنانچه اعتبارات مورد نیاز شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یابد تمام روستاهای بالای ۲۰ خانواز این استان تا پایان سال ۹۳ از نعمت گاز برخوردار می شوند.

شهر گراب از توابع بخش لوداب در ۸۰ کیلومتری شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

P1070299

P1070303

P1070297

P1070311

P1070332

 

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@AbsharNews.com
۱ نظر برای افتتاح بزرگترین پروژه گاز رسانی استان درلوداب /گزارش تصویری
  1. مهرداد
    | آبان ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶

    افرین 
    باتشکر از اقای خادمی و زارعی که چهره فقر را از این منطقه محروم زدودند 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 AbsharNews. All rights reserved
طراحی وب سایت: wpskin