سخنگوی فراکسیون امید در بهارستان از برگزاری جلسه هیئت‌رئیسه فراکسیون امید با رئیس‌جمهوری در راستای رایزنی درباره تشکیل کابینه دولت دوازدهم خبر داد. به گزارش آبشارنیوز ، دکتربهرام پارسایی، با اشاره ...

پایگاه خبری تحلیلی آبشار نیوز :

سخنگوی فراکسیون امید در بهارستان از برگزاری جلسه هیئت‌رئیسه فراکسیون امید با رئیس‌جمهوری در راستای رایزنی درباره تشکیل کابینه دولت دوازدهم خبر داد.
به گزارش آبشارنیوز ، دکتربهرام پارسایی، با اشاره به نزدیک‌شدن به ایام معرفی کابینه دولت دوازدهم، با تأکید بر حمایت فراکسیون امید از روحانی در جریان انتخابات گفت: «با توجه به تعامل خوبی که در این مدت میان دولت و فراکسیون امید برقرار بوده و نیز با توجه به اینکه در آستانه تشکیل کابینه جدید برای دولت دوازدهم قرار داریم، قصد داریم به‌زودی در جلسه‌ای با رئیس‌جمهور این تعاملات را پیگیری کنیم. البته تقاضایی در این رابطه تهیه‌ نشده، اما به‌دنبال برگزاری جلسه‌ای با حضور هیئت‌رئیسه فراکسیون امید و آقای روحانی هستیم که درباره معرفی هیئت دولت به مجلس گفت‌وگو و تعامل داشته باشیم. به نظر می‌رسد بیش از ۵۰ درصد احتمال تغییر کابینه وجود دارد؛ چراکه هم مطالبات عمومی بر این مسئله تاکید دارد و هم مجلس برای اعمال تغییراتی در کابینه انتظاراتی دارد و علاوه‌بر‌آن، شخص آقای روحانی نیز خواستار انجام این تغییرات هستند».او در پاسخ به این سؤال که فراکسیون امید چگونه برای معرفی کابینه تعامل خواهد داشت و اینکه آیا پیشنهاد مجمع عمومی احصا می‌شود یا اینکه وزارتخانه‌هایی خاص برای انجام تغییرات مورد اشاره قرار می‌گیرند، گفت: «طبیعتا نظر اعضای فراکسیون را درنظر خواهیم گرفت، اما بنا نداریم درباره مصادیق وارد رایزنی شویم و به نظر می‌رسد، با توجه به جایگاه و شأن کارشناسی مجلس، بهتر است که با ارائه ویژگی‌ها و شاخصه‌های موردنظرمان برای وزرا و اعضای کابینه، در راستای این مهم با آقای روحانی تعامل داشته باشیم».به گفته او «مهم‌ترین نکته مدنظر فراکسیون امید این است که کابینه‌ای قوی تشکیل شود که هم اعضای آن بالاترین رأی‌آوری را در صحن داشته باشند و هم بیشترین کارایی و توانمندی را در اجرای برنامه‌های دولت».

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@AbsharNews.com
۱ نظر برای دکتر بهرام پارسایی خبرداد: احتمال تغییر کابینه، بیش از ۵٠ درصد
  1. اصلاحات
    | خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲

    ۴۵ درصد تغییر و ۱۵ درصد جابجایی در کابینه داریم.

ثبت نظر »
۱) آبشارنیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 AbsharNews. All rights reserved
طراحی وب سایت: wpskin