میراندا کر به تازگی از محتویات کیف لوازم آرایشش رونمایی کرده است. حتما می‌توانید حدس بزنید این کیف محتوی چه اقلامی باید باشد. اما چیزی که تعجب همگان را برانگیخت ...

پایگاه خبری تحلیلی آبشار نیوز :

راز زیبایی جادویی این مدل استرالیایی! + تصاویر
میراندا کر به تازگی از محتویات کیف لوازم آرایشش رونمایی کرده است. حتما می‌توانید حدس بزنید این کیف محتوی چه اقلامی باید باشد. اما چیزی که تعجب همگان را برانگیخت وجود یک عصای بلورین در وسایل این سوپر مدل بود!
به گزارش آبشارنیوز، عصای بلورین در قدیم توسط درمانگران برای شفای بیماران استفاده می‌شد.

میراندا در مصاحبه ای در این رابطه گفته است:”چیزی که همیشه با خودم حمل می‌کنم عصای بلورین است”این عصا برای استفاده در مدیتیشن و طب سوزنی هم عالی است.

راز زیبایی جادویی این مدل استرالیایی! + تصاویر

کریستالی از جنس سنگ کوارتز و عصای جنس سنگ آمیتیس خاصیت درمانی دارد و برای پاکسازی چاکراها استفاده می‌شود و همه سلبریتی‌ها از خاصیت‌های درمانی آن استفاده می‌کنند.

عصای کریستالی من بسیار برایم خاص است و یکی از عزیزترین وسایلم است!

راز زیبایی جادویی این مدل استرالیایی! + تصاویر

میراندا اضافه کرد: “کوارتز شفاف بهترین سنگ برای جمع آوری، هدایت کردن و انتقال انرژی است و حتی می‌تواند انرژی منفی را به انرژِیی مثبت تبدیل کند! به نظر جادویی می‌آید مگر نه! ”

این مدل زیبا از عصای جادویی خود برای ماساژ صورتش هم استفاده می‌کند : “ماساژ بدن با عصای کریستالی به رهایی بدن از تنش‌ها کمک بسیاری می‌کند و همزمان خاصیت شفادهی سنگ، انرژی را به بدن شما منتقل می‌کند.”

راز زیبایی جادویی این مدل استرالیایی! + تصاویر

“وقتی از تنش‌ها رها شدید، کشیدن عصای کریستالی سرد روی بدن، به التیام درد‌ها و فشارها، به وسیله افزایش جریان خون در آن نقطه کمک می‌کند. درمانی عالی برای افرادی که دچار آلرژی هستند!”

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@AbsharNews.com

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 AbsharNews. All rights reserved
طراحی وب سایت: wpskin