در حالی‌که وحید رضایی قرارداد خود را با گیلانی‌ها نهایی کرده، اما شنیده‌ها حکایت از بازگشت سرمربی فصل گذشته برق نوین به شیراز دارد. به گزارش آبشارنیوز از شیراز، چند روز پیش ...

پایگاه خبری تحلیلی آبشار نیوز :

در حالی‌که وحید رضایی قرارداد خود را با گیلانی‌ها نهایی کرده، اما شنیده‌ها حکایت از بازگشت سرمربی فصل گذشته برق نوین به شیراز دارد.

به گزارش آبشارنیوز از شیراز، چند روز پیش بود که رسانه‌ها خبر از پیوستن وحید رضایی، سرمربی پیشین تیم فوتبال برق نوین شیراز با یک قرارداد ۲ ساله به تیم داماش گیلان دادند؛ امری که همزمان با قطعی شدن حضور مهابادی به‌عنوان مربی تیم برق به‌وقوع پیوست.

این در حالی است که شنیده‌ها حاکی از مذاکره مسؤولان تیم فجر شهید سپاسی دیگر نماینده استان فارس در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با وحید رضایی است؛ که در صورت تحقق این امر، رضایی هنوز به گیلان نرسیده باید بار سفر را بسته و به شیراز برگردد.

گرچه چند گزینه دیگر نیز برای مربیگری تیم فجر شهید سپاسی توسط مسؤولان این تیم در نظر گرفته شده، اما ظاهراً در صورت توافق رضایی برای بازگشت به شیراز، این بازیکن پیشین فجر گزینه نهایی هدایت زردپوشان شیرازی در فصل آینده لیگ دسته یک است.

رضایی که پیشینه درخشانی در فوتبال شیراز دارد به‌خوبی با شرایط فوتبال استان فارس آشنا است؛ چرا که او به جز رساندن تیم برق به لیگ یک در فصل گذشته، ۲ فصل پیش نیز با تیم بهمن شیراز به جام آزادگان صعود کرده است.

او همچنین سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، پیام مقاومت مشهد، استقلال تهران، پگاه گیلان و ذوب‌آهن اصفهان دارد که این پیشینه درخشان می‌تواند در موفقیت تیم فجر سپاسی در فصل آینده کارساز و موثر باشد.

البته مسؤولان فجر شهید سپاسی گزینه‌های دیگری همچون کلانتری مربی پیشین این تیم و یک مربی جوان غیربومی را نیز برای سکان‌داری فجر در نظر دارند که در صورت به توافق نرسیدن با وحید رضایی با این گزینه‌ها وارد مذاکره می‌شوند”منبع:فارس”

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@AbsharNews.com

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2013 AbsharNews. All rights reserved
طراحی وب سایت: wpskin