کنفرانس اپل 11 آذر ماه برگزار می‌شود

در سایت آبشار نیوز abshar-news مطلب کنفرانس اپل 11 آذر ماه برگزار می‌شود مشاهده می کنید

شرکت اپل ساعاتی پیش دعوتنامه‌های کنفرانس اختصاصی خود را که قرار است در 11 آذرماه (2 دسامبر) برگزار شود، برای اصحاب رسانه و فعالان عرصه تکنولوژی ارسال کرد.

این رویداد در شهر نیویورک برگزار خواهد شد و با استناد به آنچه در دعوتنامه اپل آمده، این مراسم حول محور اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مورد علاقه سال 2019 خواهد چرخید. هیچ توضیحی در خصوص محتوای این رویداد اعلام نشده و از آنجایی که برگزاری مراسمی‌با این عنوان، برای اپل بی‌سابقه بوده، اطلاعاتی در دست نیست و به تبع، حدس و گمان‌ها در این رابطه بسیار زیاد است.

اما طرفداران برند اپل به خوبی می‌دانند که این شرکت، روزهای نخست ماه دسامبر را برای معرفی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مورد علاقه کاربران در طی یک سال اخیر انتخاب می‌کند و پیش‌بینی می‌شود که در مراسم 11 آذر نیز به این موضوع پرداخته شود.

در معرفی بهترین محتواهای اپل در یک سال گذشته، شاهد معرفی نمونه‌هایی از بهترین بازی‌ها، موزیک‌ها، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و غیره هستیم. مراسم سال گذشته بر روی محتواهای سرگرمی‌و فرهنگی متمرکز شده بود.

هنوز مشخص نیست که آیا محصولی سخت‌افزاری نیز در این مراسم معرفی خواهد شد یا خیر؛ اما با توجه به آنچه در این دعوتنامه ذکر شده، بعید به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی بیفتد. با این حال، برخی منابع خبری و علاقمندان به محصولات اپل همچنان امیدوارند که این شرکت با برگزاری رویدادی در ماه دسامبر، از عرضه مک پرو و پرو دیسپلی XDR به بازار خبر دهد.

کنفرانس اپل 11 آذر ماه برگزار می‌شود

 

The post کنفرانس اپل 11 آذر ماه برگزار می‌شود appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت آبشار نیوز abshar-news